Meghívó a Várakozók Országos találkozójára - 2018. október 14

Szeretettel meghívjuk önöket, a Gólyahír Egyesület segítségével,
nyíltan örökbe fogadni szándékozó házaspárok, országos találkozójára.

Helye: Százhalombatta Szent István tér 3
Polgármesteri Hivatal B. szárny.
Ideje: 2018-10-14. /vasárnap/ 10 – 13 óráig

Tájékoztatni szeretnénk Önöket az egyesület munkájáról, és mindenek előtt a nyílt örökbefogadás menetéről, tapasztalatairól. A házaspároknak ismerkedési, beszélgetési lehetőséget is biztosítunk. „Gólyahíres” előkészítő találkozón legalább egyszer részt kell venni, az örökbefogadás előtt.
Nem kerülhet sorra az, aki nem volt találkozón! /találkozókat tavasszal, és ősszel tartunk /
A borítékon lévő szám a jelenlegi SORSZÁMUK!!!
11-óra körül kezdődik az előző félév, új „Gólyahíres babáinak” bemutatkozása.

Tisztelettel kérjük Önöket , ha máshol örökbe fogadtak, vagy gyermekük született, amióta nálunk jelentkeztek, vagy megszűnt az örökbefogadási szándékuk, feltétlenül hívják fel 16-18 óra között a következő számot:
Tel: 06-30-251-7120
A hangulatot kellemesebbé tehetjük egy kis süteménnyel, üdítővel, ha tehetik, hozzanak.

Szeretettel várjuk Önöket:
A Gólyahír Egyesület munkatársai
Százhalombatta, 2018.09.21.

Ne feledkezzenek meg rendelkezni az adó 1% - ról! Gólyahír Egyesület adószáma: 18687343-1-13
Köszönjük annak, aki nekünk adja, hiszen ebből működünk.
www.golyahiregyesulet.hu

Letőlthető dokumentumok