Gólyahír - Kellene egy hely

A százhalombattai Gólyahír Egyesület ötödik éve nyújt segítséget a válsághelyzetben lévõ várandós anyáknak. Segítenek, hogy biztonságban kihordhassák, megszülhessék és felnevelhessék gyermeküket, vagy ha ez bármilyen okból nem lehetséges, másként gondoskodhassanak róla: családot válasszanak számára, ahol örömmel fogadják, és szeretetben felnevelik õt. A Gólyahír munkatársai számtalan történetet mesélhetnének szülõ és gyermeküket „szívükben hordó” nõkrõl, párokról, akik általuk váltak szülõvé, és gyerekekrõl, akik általuk kaptak esélyt a megszületésre és a teljes, örömteli életre.