MEGHÍVÓ Szeretettel meghívunk benneteket a Gólyahír Egyesület Közgyûlése utáni elõadásra, beszélgetésre, Kiss Éva „Gordon” tanárral.

2016-04-23 /szombaton/ 12-15 –ig.
Kedves Gólyahíres család!
Hagyományainkhoz híven a közgyûlés után, lehetõséget biztosítunk számotokra, hogy esetleges nevelési gondjaitokat, egy nagyon jó szakemberrel, és egymással megbeszélhessétek. Közkívánatra ismét Kiss Éva Gordon tanár jön el hozzánk, aki a Gordon nevelési módszer magyarországi legmagasabb szintû mûvelõje és egyben könyvkiadója is. Készüljetek fel bõségesen kérdésekkel, ami foglalkoztat benneteket. (Például: õszinteség, hogyan beszéljünk az örökbefogadásról, a gyermekkel stb.)
Kíváncsiak vagyunk rátok és várunk benneteket!
Természetesen, akik gyermeküket hozzák, a közgyûlés és az elõadás alatt, egy külön teremben, lehetnek velük, jó idõ esetén, az udvaron is lehet játszani. Ételmelegítési lehetõség lesz.
Felnõtteknek és nagyobb gyerekeknek piknik, ahogy szoktuk.
Szeretettel várunk benneteket, a Gólyahír Egyesület vezetõsége.
Százhalombatta, 2016-04-01
Az adó 1%-a adható a GÓLYAHÍR EGYESÜLETNEK, kérjük segítsetek gyûjteni. Adószám: 18687343-1-13