Meghívó Budapesti Mikulás találkozóra!

Helyszín: Lóverseny Téri Közösségi ház
Cím: 1048 Budapest, Lóverseny tér 6.
Idõpont 2014-12-06-án 9.30-tól
(Aki nem ismerõs Káposztásmegyeren, az a postát keresse, a Közösségi Ház a Posta bal oldalán található.)

Kedves Gólyahíres Családok!
Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megrendezzük a Mikulás ünnepséget a fõvárosban. Természetesen nem csak a budapesti gólyahíreseket várjuk szeretettel, hanem mindenkit, akinek kedve van csatlakozni hozzánk.

A ház 9.30-tól vár minket nyitott kapuival, a Mikulás 11 óra körül érkezik.
Kérünk Benneteket, hogy az érkezést ne 11 órára idõzítsétek, lehetõség szerint legkésõbb 10:30-ra érjetek oda. Szeretnénk elkerülni azt a kínos helyzetet, hogy valaki elkésik, és nem szeretnénk a korábban (idõben) érkezõket megvárakoztatni.

Mikulás csomagot mindenki saját gyermekének, gyermekeinek hoz. Írjátok rá a csomagra, hogy kié, így Mikulás tudni fogja, kinek adja oda. A Nagyszakállú a szülõket az 1. számú irodában várja (persze gyerekek nélkül), itt kell neki átadni a csomagokat.

A gyerekek szórakoztatására a következõ ötleteink vannak:
- Lesz a helyszínen CD lejátszó, akinek kedve van, hozzon az ünnepi hangulathoz illõ zenét!
- Ha van olyan játékotok, amivel elfoglalhatják magukat a gyerekek, hozzátok Magatokkal! (Persze, nem labdára gondolok.) Színezõ, rajzlap stb… lesz a helyszínen.
- Tudok hozni gitárt is. Én magam a Micimackót, a Paffot meg a Bóbitát tudom a gyerekdalok közül, de ha valaki ennél bõvebb repertoárral rendelkezik, jelezze! A gyerekek nagyon örülnének neki!  Köszönjük!
- A gyerekeknek lehetõségük lesz a Mikulásnak (és mindenkinek) verset, mesét, mondókát, dalt stb… elõadni.
Ha ötletetek, kérdésetek van, keressetek bátran!
Várunk szeretettel! 

Sitó Gábor 70 / 327-6260 otissiga@gmail.com, illetve a FB-n is megtaláltok.
Gólyahír Alapítvány a Gólyahíres Családokért