MEGHÍVÓ Szeretettel és tisztelettel meghívjuk tagjainkat és minden érdeklõdõt, a GÓLYAHÍR EGYESÜLET KÖZGYÜLÉSÉRE

2016-04-23-án /szombaton/ 9.30 órakor
Helyszín: Bp. X. ker. Kada u. 38-40. Mûvelõdési Ház.

Napirendi pontok:
1. Beszámoló a 2015-ös évrõl.
a. szakmai munkáról, az egyesület életérõl, /Mórucz Lajosné /
b. gazdasági beszámoló /Tádics Magdolna/
c. közhasznúsági jelentés /Tádics Magdolna/
d. felügyelõ bizottság beszámolója Oszlánczi Gyula
e. a beszámolók elfogadása, szavazás.
2. Gólyahír Alapítvány beszámolója
3. Gólyahíres kitüntetések átadása

Határozatképtelenség esetén, 2016-04-23-án 10 órára, azonos napirendi pontokkal, megismételt
Közgyûlést hívunk össze melyet a megjelentek számára való tekintet nélkül határozatképesnek tekintünk.
Itt szeretnénk tudatni veletek, hogy a közgyûlésen való részvételetek nagyon fontos, mert általatok törvényes és élõ az egyesület mûködése. Együttmûködõ aktív részvételetek ad erõt, hogy a nehézségeken túl tudjunk lépni, és a gyerekek érdekében, az egyesület jól tudjon mûködni. Ennek érdekében, aki csak teheti, feltétlenül jöjjön el a közgyûlésre, hogy találkozhassunk egymással!
Kérjük mindenkitõl, hogy a tagsági díjat hozza magával, 2000 Ft /fõ/év.

Százhalombatta, 2016-04-01 Mórucz Lajosné a Gólyahír Egyesület ügyvezetõje