Meghívó a Gólyahír Egyesület segítségével, nyíltan örökbe fogadni szándékozó házaspárok, országos találkozójára.

Helye: Százhalombatta Szent István tér 3
Polgármesteri Hivatal B. szárny.
Ideje: 2015-05-09 /szombat/ 10 – 15 óráig

Tájékoztatni szeretnénk önöket az egyesület munkájáról, és mindenek elõtt a nyílt örökbefogadás menetérõl, tapasztalatairól. A házaspároknak ismerkedési, beszélgetési lehetõséget is biztosítunk. „Gólyahíres” elõkészítõ találkozón legalább egyszer részt kell venni, az örökbefogadás elõtt.
Nem kerülhet sorra az, aki nem volt találkozón! /találkozókat tavasszal, és õsszel tartunk /
A borítékon lévõ szám a jelenlegi SORSZÁMUK!!!
12-óra körül kezdõdik az elõzõ félév, új „Gólyahíres babáinak” bemutatkozása.

Tisztelettel kérem, ha máshol örökbe fogadtak, vagy gyermekük született, amióta nálunk jelentkeztek, vagy megszûnt az örökbefogadási szándékuk, feltétlenül hívjanak fel 19 óra után.
Tel: 06-30-251-7120

A hangulatot kellemesebbé tehetjük egy kis süteménnyel, üdítõvel, ha tehetik, hozzanak.

Szeretettel várjuk Önöket:
A Gólyahír Egyesület munkatársai