Meghívó Rendkívüli Közgyûlésre!

Szeretettel és tisztelettel meghívjuk tagjainkat és minden érdeklõdõt,a Gólyahír Egyesület Rendkívüli Közgyûlésére
2014-11-29.-én /szombaton/ 9 órakor
Helyszín: Lóverseny Téri Közösségi ház
Cím: 1048 Budapest, Lóverseny tér 6.

Napirendi pontok:
1. Alapszabály módosítása elõadó dr. Rácz József
2. Vezetõség visszahívása
3. Új vezetõség választása
4. Egyéb aktuális megbeszélnivalók, észrevételek javaslatok.

Határozatképtelenség esetén, 2014-11-29-én 09.30 órára, azonos napirendi pontokkal, új
közgyûlést hirdetünk ki, mely a megjelentek számára való tekintet nélkül határozatképes.
Itt szeretnénk tudatni veletek, hogy a közgyûlésen való részvételetek nagyon fontos, mert általatok törvényes és élõ az egyesület mûködése. Együttmûködõ aktív részvételetek ad erõt a vezetõségnek, hogy a nehézségeken túl tudjon lépni, és a gyerekek érdekében, jól tudjon mûködni. Ennek érdekében, aki csak teheti, feltétlenül jöjjön el a közgyûlésre!

Százhalombatta, 2014-11-12
Mórucz Lajosné