Meghívó a Gólyahíres Családok XIV. Országos Találkozójára

Szeretettel meghívjuk Önt és családját, a Gólyahíres Családok XIV. Országos Találkozójára.
Helye: Vácduka Kossuth L. u. 141
Ideje: 2014-06-08 / vasárnap!/ 9-18 óráig.

A családoknak ismerkedési, beszélgetési lehetõséget biztosítunk, hogy örömeiteket és gondjaitokat megoszthassátok egymással, és velünk.
Belépõ 1000 Ft/ felnõtt (a Gólyahír Egyesület rendes, és pártoló tagjainak ingyenes) amely a gyerekek virslijét (baromfi) és a felnõttek bográcsban fõtt ebédjét is tartalmazza, (lesz vegetáriánus étel is). Kicsiknek ételmelegítési lehetõség (mikró).
Süteményt, üdítõt a szokásos módon, piknik alapon szeretnénk megoldani, legyetek szívesek hozzatok.
Fõzõverseny!
Bográcsban fõzéshez jelentkezõket, és étel ötleteket kérünk.

Labdákat hozzatok, van foci pálya és röplabda pálya is!
Lesz trambulin, és ugrálóvár!
Gyermek medence is van, hozzatok nekik fürdõruhát!!!

Nagyon várunk mindenkit! Jó lenne találkozni veletek
06-30-251-7120 vagy 06-80-203-923
Szeretettel várjuk a családot:
A Gólyahír Egyesület elnöksége
Százhalombatta, 2014-04-30